Cumberland damskie wysokie buty jeździeckie Black 42 Regular Regular
Wodoodporna membrana sięgająca do połowy cholewki chroni stopy przed mokrą trawą, błotem i lekkim deszczem, a podszewka z nylonowej siateczki odprowadzającej wilgoć pomaga regulować temperaturę i zapewnia komfort wnętrza przez cały dzień.
Wielopoziomowa lekka amortyzująca wkładka poliuretanowa ShockX pochłania wstrząsy i zmniejsza zmęczenie podczas dłuższego noszenia. Buty te są wyposażone w antypoślizgową podeszwę MH All-terrain, która sprawdza się na wielu nawierzchniach i zapewnia niezawodną przyczepność na śliskich powierzchniach podwórkowych, żwirowych ścieżkach i wilgotnym podłożu.
Oryginalna: $242.32
-65%$242.32
$84.81Informacje o produkcie
Informacje o produkcie
Wysyłka i zwroty
Wysyłka i zwroty
Description